Karta podarunkowa

Karta podarunkowa

  1. Strona główna
  2. Karta podarunkowa

Media tekstowe

 

 

KARTY PODARUNKOWE

Szukasz doskonałego upominku? Nie wiesz, co kupić? Wybierz kartę podarunkową CH Zielone Arkady, która pozwala dokonać zakupów w sklepach na terenie naszego centrum handlowego. Pozwól obdarowanej osobie dokonać najlepszego wyboru.
Przekaż jej elegancki upominek odpowiedni na każdą okazję.

 

Karty podarunkowe są do nabycia wyłącznie online https://zielonearkady.flex-e-card.pl/

W związku z decyzją o zamknięciu większości sklepów w galeriach handlowych na czas ograniczenia handlu w galeriach handlowych, karty podarunkowe, których ważność wygasa w tym czasie, tj. 28.12.2020-31.01.2021 zostaną bezpłatnie przedłużone o okres zamknięcia galerii. Jeżeli nastąpią zmiany w okresie ograniczeń w handlu, termin ten zostanie odpowiednio dostosowany do aktualnych rozporządzeń.

W celu przedłużenia ważności karty podarunkowej, która wygasła w trakcie ograniczenia handlu w galerii, każdy Posiadacz karty proszony jest o skontaktowanie się z nami po otwarciu galerii, najpóźniej 2 tygodnie po jej otwarciu. Datą wyjściową do przedłużenia ważności kart jest data otwarcia galerii.

W związku z zaistniałą sytuacją odbiór wszystkich opłaconych zamówień Click&Collect będzie możliwy dopiero po ogłoszeniu otwarcia galerii handlowych.

Bardzo prosimy o kierowanie wszelkich reklamacji oraz zapytań na adres mailowy: karta@emlpayments.com lub o kontakt telefoniczny: (22) 490 69 23.

 

 

POMYSŁ NA UDANY PREZENT!

JAK TO DZIAŁA?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Umożliwia bezpieczne i wygodne płacenie w sklepach akceptujących płatność MasterCard na terenie CH Zielone Arkady. Doładowanie ma jednorazowy charakter. Transakcji można dokonywać aż do wyczerpania dostępnych środków lub utraty ważności karty (12 miesięcy od daty zakupu).

GDZIE KUPIĆ KARTĘ?

Kartę można nabyć w Punkcie Informacji na terenie CH Zielone Arkady na poziomie 0 lub przez internet. Kupując kartę podarunkową, płacisz tylko kwotę jej zasilenia – w dowolnej wysokości od 30 zł do 1000 zł. Istnieje możliwość zasilenia gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

JAK SPRAWDZIĆ STAN ŚRODKÓW NA KARCIE?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić: na stronie internetowej https://zielonearkady.flex-e-card.pl/sprawdz-saldo w punkcie informacji na poziomie 0 dzwoniąc na numer biura obsługi klienta 022 490 69 23 skanując smartfonem kod QR umieszczony na odwrocie Karty.

 

Kup online

Dla firm

Stan konta

Regulamin