Karta podarunkowa

Karta podarunkowa

  1. Strona główna
  2. Karta podarunkowa

Media tekstowe

 

W związku z rządową decyzją o zamknięciu większości sklepów w galeriach handlowych, na czas ograniczenia handlu w galeriach handlowych – karty podarunkowe, których ważność wygasa w tym czasie, tj. 20.03–9.04.2021 r., zostaną bezpłatnie przedłużone o okres ograniczenia handlu tylko po kontakcie posiadacza karty z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Jeżeli nastąpią zmiany w okresie ograniczeń w handlu, termin ten zostanie odpowiednio dostosowany do aktualnych rozporządzeń.

Aby przedłużyć ważność karty podarunkowej, która wygasła w trakcie ograniczenia handlu w galerii, każdy posiadacz karty proszony jest o skontaktowanie się z nami – telefonicznie lub mailowo – najpóźniej 2 tygodnie po jej otwarciu. Datą wyjściową do przedłużenia ważności karty jest data zniesienia ograniczeń w handlu.

Ze względu na zaistniałą sytuację, odbiór wszystkich opłaconych zamówień Click & Collect będzie możliwy dopiero po otwarciu galerii.

Bardzo prosimy o kierowanie wszelkich reklamacji oraz zapytań na adres mailowy: karta@emlpayments.com lub o kontakt telefoniczny: 22 490 69 23.

 

KARTY PODARUNKOWE

Szukasz doskonałego upominku? Nie wiesz, co kupić? Wybierz kartę podarunkową CH Zielone Arkady, która pozwala dokonać zakupów w sklepach na terenie naszego centrum handlowego. Pozwól obdarowanej osobie dokonać najlepszego wyboru.
Przekaż jej elegancki upominek odpowiedni na każdą okazję.

 

POMYSŁ NA UDANY PREZENT!

JAK TO DZIAŁA?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Umożliwia bezpieczne i wygodne płacenie w sklepach akceptujących płatność MasterCard na terenie CH Zielone Arkady. Doładowanie ma jednorazowy charakter. Transakcji można dokonywać aż do wyczerpania dostępnych środków lub utraty ważności karty (12 miesięcy od daty zakupu).

GDZIE KUPIĆ KARTĘ?

Kartę można nabyć w Punkcie Informacji na terenie CH Zielone Arkady na poziomie 0 lub przez internet. Kupując kartę podarunkową, płacisz tylko kwotę jej zasilenia – w dowolnej wysokości od 30 zł do 1000 zł. Istnieje możliwość zasilenia gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 30 minut od jej zakupu.

JAK SPRAWDZIĆ STAN ŚRODKÓW NA KARCIE?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić: na stronie internetowej https://zielonearkady.flex-e-card.pl/sprawdz-saldo w punkcie informacji na poziomie 0 dzwoniąc na numer biura obsługi klienta 022 490 69 23 skanując smartfonem kod QR umieszczony na odwrocie Karty.

 

Kup online

Dla firm

Stan konta

Regulamin