Doradca Klienta

  1. Strona główna
  2. O Centrum
  3. Oferty pracy
  4. Doradca Klienta

Oferta pracy

YES
02.06.2021 full time

Centrum Handlowe Zielone Arkady
Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków:
● aktywna sprzedaż i obsługa Klienta,
● dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy,
● dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii,
● obsługa kasy fiskalnej,
● aktywna obsługa procesu reklamacji.

Nasze Wymagania:
● doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta lub predyspozycje do pracy z Klientem,
● wysokie zdolności komunikacyjne,
● entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań,
● wysoka kultura osobista,
● doświadczenie w pracy w sieciach handlowych (mile widziane)
● znajomość języka angielskiego (mile widziane).

To oferujemy:
● nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny),
● pracę dla rozpoznawalnej marki w otoczeniu ciekawych i innowacyjnych wzorów biżuterii,
● szkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji,
● współpracę z profesjonalistami z branży,
● możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji.

Benefity: szkolenia, zniżki pracownicze, program motywacyjny

Moduł dodatkowy:
YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej,
a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł
piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane
przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w
ogólnopolskich, niezależnych rankingach:
● Wielcy Modernizatorzy Polski 2020
● Brylant Polskiej Gospodarki 2020
● TOP MARKA 2020
● SuperProdukt Świata Kobiety 2019
● Top Avanti 2019
● Doskonałość Mody Twój Styl 2019
● Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta

YES Biżuteria S. A.
Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć. Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

YES