Konsultant ds. sprzedaży

  1. Strona główna
  2. O Centrum
  3. Oferty pracy
  4. Konsultant ds. sprzedaży

Oferta pracy

Swarovski PL
02.12.2020 part time

Poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ds. sprzedaży w salonie Swarovski

Oferujemy:

- pracę na ½ etatu;

- pracę na umowę zlecenie;

- stabilne zatrudnienie;

- elastyczny grafik/godziny pracy;

- wsparcie w pierwszych miesiącach pracy;

- pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole;

- atrakcyjny system premiowy;

- szkolenie z zakresu sprzedaży oraz Visual Merchandisingu

- zniżki pracownicze

Zakres obowiązków:

- bezpośrednia obsługa klienta,  zgodna ze standardami marki;

- praca z biżuterią oraz akcesoriami, zgodna z obowiązującymi zasadami ekspozycji;

- realizacja celów sprzedażowych;

- prace porządkowe w salonie;

- inne prace ustalone lub zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

- status studenta;

-  gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy;

- doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem;

- otwartość na pracę z klientem;

- łatwość nawiązywania kontaktów;

- wysoka kultura osobista;

- zaangażowanie;

- energiczność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: swarovski.bydgoszcz@gmail.com