Konsultant - sprzedawca

  1. Strona główna
  2. O Centrum
  3. Oferty pracy
  4. Konsultant - sprzedawca

Oferta pracy

niños
22.07.2020 full time

Zatrudnimy na stanowisko

Miejsce pracy: Bydgoszcz Galeria Zielone Arkady

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie z polityką firmy,
  • Sprzedaż produktów i pomoc klientom w robieniu zakupów,
  • Budowanie i umacnianie relacji z klientem,
  • Dbanie o estetyczny wygląd sklepu,
  • Obsługę kasy fiskalnej oraz terminala kart kredytowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Efektywnej obsługi klienta,
  • Zdolności sprzedażowych
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • Pozytywnego nastawienia,
  • Wysokiej kultury osobistej i uprzejmości

Osobie ubiegającej się o stanowisko oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy opartą na współpracy i porozumieniu,
  • Pracę w rozwijającej się firmie,
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin (praca stała w systemie zmianowym oraz w soboty i niedziele)
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

Zgłoszenia prosimy przesyłać na:

rekrutacjaninosmayoral@wp.pl

lub do butiku Ninos Galeria Zielone Arkady

ul. Wojska Polskiego 1

85-171 Bydgoszcz

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

niños