Zwierzęce wzory w kolekcji Solar F/W 2019/20

  1. Strona główna
  2. Promocje
  3. Zwierzęce wzory w kolekcji Solar F/W 2019/20

Promocje

Anbieterinformation

Nazwa firmy Zielone Arkady
Adres

ul. Wojska Polskiego 1

85-171 Bydgoszcz

Zwierzęce wzory w kolekcji Solar F/W 2019/20

Solar PL
-

Zwierzęce printy niezmiennie utrzymują swoją pozycję wśród światowych trendów. Tej jesieni polska marka Solar jeszcze mocniej akcentuje ich obecność. Cętki czy skóra węża pojawiają się zarówno w naturalnym wydaniu jak i w nietypowych odsłonach kolorystycznych. Podkreśl swoją osobowość z nową kolekcją Solar!

Zwierzęcy print to doskonała propozycja dla odważnych kobiet. W kolekcji Solar pojawia się zarówno w klasycznej wersji, jak i nowoczesnej o intensywniejszych kolorach. To ubrania z pazurem, które nadadzą nuty drapieżności i z pewnością przyciągną spojrzenia. Oprócz wzorów marka zadbała także o różnorodność krojów, które wyrażą charakter oraz wyeksponują kobiece atuty.

Miłośniczki subtelnych akcentów z pewnością odnajdą coś dla siebie w akcesoriach inspirowanych zwierzęcym światem. Uwagę przykuwają owady pojawiające się w formie niebanalnych broszek. Ciekawym elementem minimalistycznej stylizacji może okazać się torebka w oryginalnej gamie kolorystycznej, czy ciepły szali-komin, który otuli w chłodniejsze dni.

Solar PL