Shitcoins

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Bitomat shitcoins.club
Bitomat shitcoins.club

Shitcoins

Bitomat w Bydgoszczy

Jak wiadomo kryptowaluty z roku na rok zyskują na popularności i zdobywają coraz to większą rzeszę fanów. Jednym z miejsc, w których możemy skorzystać z możliwości, jakie dają tego rodzaju inwestycje jest bitomat w Bydgoszczy firmy Shitcoins.club, umożliwiający zakup i sprzedaż kryptowalut.

Sprawdź oficjalną stronę bitomatu w Bydgoszczy.

Bitcoin w Bydgoszczy na wyciągnięcie ręki 

Firma shitcoins od 5 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją usług, jakie dają ich bitomaty. Swoją pierwszą maszynę umieściła właśnie w mieście Bydgoszcz. Miłośnicy kryptowalut od wielu lat mogą korzystać z produktu shitcoins, który dokładnie znajduje się w Zielonych Arkadach na ulicy Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy. Jako że jest to pierwszy bitomat, jaki w ogóle powstał, cieszy się on popularnością oraz jest chlubą właścicieli. Szczerze powiedziawszy trudno przejść koło niego obojętnie, nie tylko ze względu na kuszące oferty inwestycji w bitcoin, ale również, ponieważ jest on ozdobiony ledami. Jednak nie tylko ładny wygląd jest jego zaleta, ale również fakt, że umożliwia on natychmiastową wypłatę na miejscu w wysokości aż 25 tysięcy złotych. Regularne promocje sięgają nawet 0% prowizji lub do +3% dodatkowych PLN lub Bitcoin.

Jak znaleźć bitomat w Zielonych Arkadach?  

Tak jak już wyżej wspomniałam, bitomat rzuca się w oczy dzięki swoim ledom, jednak, aby nie błądzić, po dość dużej galerii szukając go, dobrze jest wiedzieć, gdzie dokładnie został on umiejscowiony. Nie jest tajemnicą, że stoi on na poziomie -1 przy schodach ruchomych, w pobliżu sklepu odzieżowego C&A.  Więcej wskazówek znajdziesz na stronie poświęconej Bitomatowi w Bydgoszczy.

Jak jednak trafić do centrum handlowo-usługowego, aby dotrzeć do bitomatu?  

Otwierając google maps i wyszukując bitomat firmy shitcoins w Bydgoszczy, zauważymy, że w pobliżu jest raczej mało charakterystycznych punktów pomagających zlokalizować nasz cel. Jednak z pewnością trafimy do naszego krypto walutowego automatu, jeżeli będziemy kierować się w kierunku Muzeum Fotografii przy wyższej szkole gospodarki w Bydgoszczy czy Wzgórza Wolności. Złym kierunkiem nie będzie także Park Federacji Aloesu oraz Telewizja Polska SA w Bydgoszczy. Najbliżej jednak umieszczonym punktem od Zielonych Arkad, w których stoi nasz bitomat jest Parafia Św. Jadwigi Królowej. Aby, jednak ułatwić wam samodzielne szukanie polecam zajrzeć do wizytówki Bitomat w Bydgoszczy na Google Maps.

W jakich godzinach bitomat w Bydgoszczy jest dostępny?  

Niestety, ale maszyna firmy shitcoins jest dostępna tylko w godzinach, w których centrum handlowo-usługowe Zielone Arkady jest otwarte dla klientów. Pomijając wyjątkowe dni, takie jak różnorakie święta z bitomatu możemy skorzystać w godzinach od 8 do 22 od poniedziałku do soboty oraz w godzinach od 9 do 20 w niedziele, także te niehandlowe.  

No dobrze, ale jak korzystać z bitomatu?  

Produktu shitcoins jest stworzony tak, aby był dla klientów jak najbardziej intuicyjny. Jego konstrukcji i oprogramowanie w prosty i przyjemny sposób przeprowadzą każdego przez cały proces kupna, jaki i sprzedaży kryptowalut. Dodatkowo firma shitcoins zadbała o to, aby ich konsumenci byli w stanie samodzielnie obsługiwać ich maszyny, dlatego stworzyli filmik wideo dostępny na YouTube, który w szybki i łatwy sposób przedstawia jak kupić bitcoin oraz jak go sprzedać za gotówkę. Jednakże w bardzo skróconej wersji cały proces korzystania z ów bitomatu polega na wydrukowaniu kodu QR z adresem lub zeskanowaniu adresu z ekranu, przesłaniu kryptowaluty na wybrany adres, zaczekaniu na potwierdzenie transakcji oraz odebraniu swojej gotówki. Zaufajcie, to naprawdę banalnie proste.  

Jak sprawdzać i kontrolować swoje środki ulokowane w bitcoinie?  

To jest równie proste jak obsługa bitomatu. Jedyne, co należy zrobić, aby móc sprawdzać stan swoich kryptowalut, to wejść na stronę operatora bitomatów w Polsce, następnie wejść w zakładkę Lokalizację która pokazuje Mapę Bitomatów w Polsce, znaleźć bitomat najbliższy swojej lokalizacji i udać się do niego. Po dotarciu do maszyny wystarczy z niej skorzystać, tak, jak zostało to opisane wyżej.  

Gdzie znaleźć aktualne informacje o bitomacie w Bydgoszczy i nie tylko?  

Jeśli chcesz być na bieżące ze wszystkimi aktualnościami na temat bitomatów firmy shitcoins, wystarczy, że klikniesz ten link: https://linktr.ee/Shitcoinsclub i odwiedzisz dostępne tam social media ów firmy. Są to regularnie i sumiennie prowadzone konta dotyczące bitomatów, takie jak Instagram, Facebook, Twitter czy nawet kanał na YouTube. Są to miejsca, w których porozmawiasz z osobami, podzielającymi twoje zainteresowanie kryptowalutą, jak i dowiesz się tam o trwających promocjach. Bez problemu uzyskasz również informacje czy dany bitomat jest aktualnie dostępny. 

Jakie dalsze plany ma firma Shitcoins?  

Z racji, że kryptowaluty cały czas cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów, to firma shitcoins cały czas stawia na dalszy rozwój poprzez nie tylko prowadzenie różnych social mediów, ale również inwestując w kolejne bitomaty. Od kilku lat bitomaty firmy shitcoins pojawiają się w coraz to nowszych miejscach i są rozmieszczone, w różnych częściach całej mapy kraju.  

Bitomat w Bydgoszczy, ale czy tylko tam?  

Jak już wiemy, jeden z bitomatów znajduje się w Bydgoszczy, jednak nie jest to jedyny bitomat, jaki oferuje swoim konsumentom shitcoins. Owe maszyny znajdziemy także w Białymstoku, Bielsko-Białej, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Słubicach, Sopocie, Szczecinie, Toruniu, Tychach, Warszawie, Wrocławiu, Zabrzu oraz Zgorzelcu. A więc w aż 26 miastach, a co ciekawe, to że w Bielsku-Białej, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Wrocławiu są aż dwa bitomaty. Z kolei w stolicy Polski znajdziemy ich dwukrotnie więcej niż np. w Katowicach.  

Czy bitomaty weryfikują jakoś naszą tożsamość?  

Oczywiście, że tak w końcu jest to inwestycja jak każda inna, dlatego firma shitcoins musi weryfikować swoich klientów. W tym celu używają tak zwanego KYC, czyli najprościej mówiąc, jest to ustalanie wiarygodności klienta, sprawdzanie jego profilu transakcyjnego oraz jego prawdziwej tożsamości. W Polsce KYC znane jest również pod nazwą PSK- Poznaj Swojego Klienta.  

Co tak naprawdę można robić z bitcoinami?  

Bitcoin stał się wirtualną walutą, w którą wiele osób fizycznych, jak i firm inwestuje, aby pomnożyć swój majątek. Z racji, że jest to rodzaj waluty można nią płacić w wielu sklepach internetowych, jak i fizycznych. Lista takich sklepów jest długa, jednak w większości znajdują się na niej mniej znane firmy, zwłaszcza pod względem polskich marek. Jednakże mało osób zdaje sobie sprawę z tego, iż w Polsce bitcoinem możemy płacić, chociażby za zamówienia na pyszne.pl czy w empiku.  

Jakie wyrażenia powinniśmy, znać inwestując w bitcoin?  

Rozpoczynając swoją przygodę z kryptowalutami, powinniśmy znać podstawowe pojęcia, takie jak chociażby klucz prywatny umożliwiający dostęp do konta blockchainie, paper wallet, który odpowiada za przechowywanie bitcoinów poza internetem czy limit transakcji, który określę kwotę kupna i sprzedaży kryptowalut bez potrzeby weryfikacji. Takich wyrażeń, które warto znać, jest znacznie więcej, dlatego dobrze by było zapoznać się, chociaż ze słowniczkiem definicji związanych z bitcoinem, dostępnym na stronie shitcoins.club Słowniczek Bitcoin.  

Jak mądrze kupować i sprzedawać kryptowaluty?  

Aby robić to z głową i mieć z tego zyski należy stale obserwować wartość wszystkich kryptowalut. W chwilach, gdy widzimy, że np. bitcoin traci na wartości, warto go kupić po tej niższej cenie i sprzedać w momencie, kiedy jego wartość z powrotem znacznie wzrośnie. W ten sposób generujemy zyski i zwiększamy swój majątek. Stała obserwacja wartości kryptowalut pozwali nam na przewidywanie zmian i umożliwi korzystne inwestowanie.  

Jakie są główne zalety bitcoinów?  

Przede wszystkim najważniejszą zaletą kryptowalut jest wygoda ich używania, ponieważ nie mają one pośredników transakcji. Dzięki temu przy handlu międzynarodowym nie musimy ponosić kosztów przewalutowywania. Dodatkowo przelane bitcoiny natychmiastowo trafiają do od biorcy niezależnie, w jakim kraju się on znajduje. Ponadto kryptowaluty mają szereg zabezpieczeń inflacyjnych, przez co jego zasoby nie przekroczą limitu 21 milionów. Niepodważalnym plusem bitcoinów jest też anonimowość, jaką zapewniają podczas przelewania środków.  

Prowizja w coinach dla "górników"?  

Cóż jeśli mówimy o bitcoinie, powinniśmy wspomnieć o tak zwanych "górnikach kryptowalut", którzy otrzymują miliardy prowizji od 2009 roku. Ich rola polega na wydobywaniu kryptowalut oraz pilnowaniu bezpieczeństwa w sieci blockchain. To oni potwierdzają wszystkie wykonywane transakcje w bitcoinach, jednak za swoją prace są sowicie nagradzani, ponieważ to właśnie do nich trafiają prowizje od owych przelewów.  

Jaka jest realna wartość bitcoinów?  

Wartość kryptowalut stale się zmienia, dlatego ciężko podać jednoznaczny przelicznik, ile kosztuje np. 1BTC. Natomiast da się określić średnia wartość tej waluty np. w skali roku na podstawie najwyższej i najniższej wartości, jaką osiągnął w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Po takiej analizie zauważymy, że w ciągu ostatniego roku bitcoin najwięcej kosztował 267 929,87 zł za 1 BTC, a najmniej 116 137,12 zł za 1BTC. Jak widać wartość, ulega znacznym zmianom, dlatego tak ważne jest obserwowanie stale zmieniającej się sytuacji kryptowalut na rynku.  

Opinie o bitomacie w Bydgoszczy  

Jeśli ciekawią cię opinie o bitomacie znajdującym się w Bydgoszczy, to z pewnością powinieneś zajrzeć do Google Mapsi poczytać wypowiedzi użytkowników o owej maszynie. Z pewnością wieku użytkowników, którzy w przyszłości będą szukać wypowiedzi o bitomacie w Bydgoszczy byłaby Ci niezmiernie wdzięczna, gdybyś również wystawił tam własną opinię. Jeśli natomiast korzystasz z innych maszyn firmy shitcoins, nie zapomnij również wystawić opinii na ich temat w google maps. 

Bitomat w Bydgoszczy a Podatek

Informacje o tym jak rozliczać się z podatku z krypto znajdziesz w artykule Bitomat w Bydgoszczy a podatek.

Center Map