A u nas Dzień Kobiet. Zaprasza Zosia Ślotała-Haidar

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. A u nas Dzień Kobiet. Zaprasza Zosia Ślotała-Haidar

Wydarzenie

A u nas Dzień Kobiet. Zaprasza Zosia Ślotała-Haidar

Zielone Arkady
8–9.03.2024

Metamorfoza ze stylistką, sesja zdjęciowa, nagrody w konkursach – świętuj z nami Dzień Kobiet!

Jesteś gotowa na spektakularną odmianę looku? 23.02–3.03.2024 wyślij zgłoszenie online przez formularz na modaglowup.pl i wygraj profesjonalną metamorfozę, którą przygotuje dla Ciebie stylistka gwiazd -  Zosia Ślotała-Haidar. Dodatkowo otrzymasz kartę podarunkową na zakupy o wartości 1000 zł oraz kurs rozwoju „Projekt Glow-up”. Wybierzemy 8 pań gotowych na spektakularną przemianę!  

 

Dodatkowo 8 i 9 marca w naszym centrum świętować będziemy  Dzień Kobiet! Będzie to czas pod znakiem mody, najnowszych trendów oraz wspaniałej zabawy.  

 

W piątek 8 marca szykujemy liczne niespodzianki i konkursy z kartami podarunkowymi do wygrania. Każda chętna Pani będzie mogła wziąć udział w niezwykłej sesji fotograficznej i… zobaczyć siebie na okładce modowego magazynu. Projekt z Twoim zdjęciem wydrukujemy na miejscu :) Zgłoś się do punktu obsługi akcji i spełniaj marzenia razem z nami! 

 

W sobotę 9 marca Zosia Ślotała-Haidar w godz. 13.00–17.00 zaprasza napokaz finalistek metamorfoz glow-up, porady modowe oraz konkursy z nagrodami .  

 

Wszystkie wydarzenia odbywają się na placu eventowym na poziomie -1. 

 

Regulamin metamorfoz „U nas Dzień Kobiet - WOMAN FASHION GLOW UP jest dostępny tutaj