Czas na przedświąteczne atrakcje!

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Czas na przedświąteczne atrakcje!

Wydarzenie

Czas na przedświąteczne atrakcje!

Zielone Arkady
1–23.12.2023

Lubimy uprzyjemniać naszym klientom przedświąteczne zakupy, że ho, ho!

Właśnie dlatego grudzień w Zielonych Arkadach to miesiąc obfitujący nie tylko w najlepsze prezenty i niespodzianki. Tu czekają na was świąteczne atrakcje i dobra zabawa dla całej rodziny. 

Sprawdźcie, co dla was przygotowaliśmy :) 

 

  • ŚWIĄTECZNA KOLEJKA 

1–23 grudnia, godz. 11.00–19.00 

Po co czekać na ekspres polarny… Od 1.12 zapraszamy maluchy na bezpłatną przejażdżkę zimową kolejką – tu każdy poczuje klimat świąt! Mali podróżnicy, przybywajcie na poziom -1.  

 

  • PUNKT PAKOWANIA PREZENTÓW 

1–23 grudnia, godz. 11.00–21.00 

(w niedziele handlowe do 20.00) 

Warto pięknie opakować upominek, żeby go potem przekazać w szczęśliwe ręce. Kup prezent w Zielonych Arkadach za min. 250 zł, a my go bezpłatnie zapakujemy (za okazaniem dowodu zakupu).  

Zapraszamy na poziom +1,  obok sklepu Bytom. 

 

  • SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM 

6 grudnia, godz. 11.00–19.00 

Na tego gościa czeka każde dziecko cały rok! Święty Mikołaj wpadnie do nas z wizytą, żeby się dowiedzieć, o czym marzą maluchy, zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcia i wręczyć pyszne kalendarze adwentowe.  

Zapraszamy na poziom -1, plac eventowy. 

 

  • GWIAZDA BETLEJEMSKA DO ZAKUPÓW* 

8–9 grudnia,godz. 9.00–21.00 

Robić innym prezenty to sama radość, dlatego w piątek i w sobotę wymieniamy paragony na niespodzianki! Zrób zakupu za kwotę min. 300 zł (na jednym dowodzie zakupu) i odbierz piękną Gwiazdę betlejemską (do wyczerpania zapasów) w Punkcie Obsługi Akcji na poziomie 0. 

 

  • ŚWIĄTECZNA FOTOBUDKA 

8–9grudnia  

Nagraj wyjątkową kartkę świąteczną i wyślij bliskim bożonarodzeniowe życzenia :) Po zakupach kręć odlotowe filmiki i rób zdjęcia 360° w świątecznej scenerii – okaż paragon za min. 100 zł przy wejściu do fotobudki i uwieczniaj szczęśliwe chwile. 

 

  • EXTRA UPOMINEK DO KARTY PODARUNKOWEJ*  

15–23 grudnia  

Dobry prezent zawsze w cenie! Do zakupionych kart podarunkowych Zielonych Arkad zgarniaj bonusy: do karty o wartości min. 150 zł – świąteczne skarpetki, do karty o wartości min. 300 zł – gwiazdę betlejemską. 

 

 * Regulamin akcji dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.