CZAS NA ŚLUB MARZEŃ!

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. CZAS NA ŚLUB MARZEŃ!

Wydarzenie

CZAS NA ŚLUB MARZEŃ!

Zielone Arkady
25–26.06.2022

Sezon weselny trwa. Dla wszystkich, którzy planują swój wielki dzień, przygotowaliśmy w Zielonych Arkadach wyjątkowe wydarzenie.

25–26 czerwca w naszym centrum odbędą się targi ślubne, na których nie może zabraknąć przyszłych nowożeńców. Czego można się spodziewać?

Najnowszych trendów w modzie ślubnej, biżuterii oraz ślubnych i weselnych dekoracji. To nie wszystko! Z pewnością warto również zapoznać się z bogatą ofertą fotograficzną, cukierniczą i cateringową - uczestnicy będą mogli spróbować weselnych pyszności i… z entuzjazmem zacząć planować ten wyjątkowy dzień!

Dodatkowo na przyszłych nowożeńców czekać będzie wspaniały konkurs! Wśród par, które odpowiedzą na pytanie „Dokąd odbyłaby się Wasza wymarzona podróż poślubna? I dlaczego właśnie tam?" wybierzemy 3, które wygrają vouchery do biura podróży ITAKA. W strefie eventu przygotowane będą kupony konkursowe, które po wypełnieniu będzie można wrzucić do specjalnie przygotowanej urny. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone po wytypowaniu najciekawszych oraz najbardziej kreatywnych odpowiedzi przez Komisję Konkursową.  Ogłoszenie wyników nastąpi  w niedzielę 26 czerwca o godzinie 19:00

 

Nagrody:

I miejsce – bon o wartości 1000 zł do wykorzystania w salonie Itaka w Zielonych Arkadach

II miejsce – bon o wartości 500 zł do wykorzystania w salonie Itaka w Zielonych Arkadach

III miejsce - bon o wartości 500 zł do wykorzystania w salonie Itaka w Zielonych Arkadach

 

Odbiór nagrody – osobiście podczas finału lub w salonie Itaka po zakończeniu Targów. Regulamin Konkursu dostępny będzie na stanowisku Biura Podróży Itaka.

 

Przyjdźcie i poczujcie ten klimat!

Na targi zapraszamy od 11.00 do 20.00.