Magda Gessler

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Magda Gessler

Wydarzenie

Magda Gessler

Zielone Arkady
26-27.10.2019

26 i 27 października bydgoskie Centrum Handlowe wypełni się smakowitym aromatem wyczarowanym przez mistrzów kuchni.

Podczas pokazów, warsztatów i degustacji swój kunszt kulinarny zaprezentują Magda Gessler, Grzegorz Parczewski oraz Paulina Foremny i Kuba Tomaszczyk, laureaci MasterChef Junior. W końcu gotowania najlepiej uczyć się od najlepszych!

 

Gotowanie jest sztuką i może być świetną zabawą, o czym przekonają się wszyscy odwiedzający Zielone Arkady w ostatni weekend października. W specjalnie zaaranżowanej strefie pojawi się cała gama znanych kucharzy, którzy odkryją spektrum nowych smaków. 26 października bydgoskie centrum gościć będzie młodych adeptów sztuki kulinarnej, finalistów MasterChef Junior: Kubę Tomaszczyka - pomysłowego i pełnego pasji 16-latka –Paulinę Foremny , która nie boi się wyzwań i chętnie eksperymentuje z potrawami. Nie zabraknie także utalentowanego kucharza z Bydgoszczy - Grzegorza Parczewskiego. To kilkukrotny rekordzista Guinnessa w różnych kategoriach, m.in. na największe Funghi Trifolati, laureat wielu prestiżowych nagród oraz prowadzący Akademię Smaku. Gwiazdą wydarzenia będzie Magda Gessler - charyzmatyczna i znana restauratorka, która
w Zielonych Arkadach, 27 października, nie tylko przygotuje wybrane przez siebie potrawy, ale także udzieli niezbędnych, kulinarnych wskazówek.

Obecność utalentowanych kucharzy, pokazy kulinarne oraz degustacja przygotowanych smakołyków - to przepis na sukces weekendowych warsztatów. Impreza odbędzie się 26 i 27 października w Zielonych Arkadach na Placu Eventowym, w godzinach od 13:00-18:00.

Opinie

Dojazd

Trasa