Siatkarskie emocje

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Siatkarskie emocje

Wydarzenie

Siatkarskie emocje

Zielone Arkady
5.10.2019 12.30-16.00

Jesteście głodni sportowych emocji nadchodzącej jesieni? Zapowiada się gorąca inauguracja nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet!

5 października w naszym Centrum  zawodniczki drużyny Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz spotkają się z fanami, porozmawiają z nimi, zrobią zdjęcia, a co najważniejsze – otrzymają doping przed meczami w nowym sezonie. Marta Ziółkowska, Izabella Rapacz, Ewelina Żurowska, Monika Jagła, Magdalena Mazurek i Kinga Różyńska to siatkarki z Bydgoszczy, które już 12 października zagrają w pierwszym meczu sezonu z Grot Budowlani Łódź.

Każdy odwiedzający nasze Centrum 5 października będzie mógł nie tylko poznać zawodniczki i porozmawiać z nimi, ale także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zdobyć  autograf.

To jednak nie koniec atrakcji przewidzianych na ten dzień, a specjalną uwagą zostaną otoczeni zwłaszcza najmłodsi odwiedzający. Czekać będą na nich zarówno sportowe, jak i kreatywne kąciki zabaw oraz specjalny quiz z ciekawostkami na temat drużyny. Siatkarki zaproszą dzieci do wspólnej rozgrzewki i zaprezentują, jak najszybciej pokonać różne tory przeszkód. Podczas całej imprezy nie zabraknie także Maskotek Klubowych: „Bydgosi” i „Pandy”. Wydarzenie uświetnią pokazy taneczne grup ze studia tańca UNIQUE STUDIO i ECHO art.

Spotkanie z reprezentantkami drużyny Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz odbędzie się 5 października na Placu Eventowym w  godzinach 12:30-16:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zadbajmy razem o sportową atmosferę!

Opinie

Dojazd

Trasa