Zakupy pełne uśmiechu i fotokonkurs

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Zakupy pełne uśmiechu i fotokonkurs

Wydarzenie

Zakupy pełne uśmiechu i fotokonkurs

Zielone Arkady
5-14.05.2022

Powodów do radości może być wiele. Powód do szeeerokiego uśmiechu jest teraz przynajmniej jeden: buźkowe prezenty za zakupy w Zielonych Arkadach.

Odwiedź nasze centrum i zdobądź roześmiane upominki

Lubisz niespodzianki i dobrą zabawę? To świetnie, bo tej wiosny bawimy się na całego: wymieniamy paragony na gadżety SmileyWorld. Do wyboru są torby na zakupy, przypinki, smyczki i workoplecaki.

▪ 5–14 maja zrób u nas zakupy za minimum 50 zł (na jednym dowodzie zakupu) i tego samego dnia zgłoś się do Punktu Obsługi Akcji (plac eventowy, poziom -1).

▪ Zarejestruj paragon i wybierz sobie jeden gadżet SmileyWorld: modniutki, żółciutki, promiennie uśmiechnięty i… cały twój!

 

Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Akcji. Liczba gadżetów jest ograniczona. Akcja trwa do 14 maja 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

 

To nie koniec majowych atrakcji…

Ciesz się wizytą w Zielonych Arkadach i pokaż to całemu światu! Stań do naszego konkursu na roześmiane zdjęcie i wygraj kartę podarunkową.

▪ W dniach 5-14 maja zrób sobie u nas zdjęcie – na emotkowej huśtawce lub z wieeelką buźką SmileyWorld.

▪ Oznacz je #zielonearkadynawesolo i #zakupyzusmiechem a następnie zamieść na Facebooku Zielonych Arkad pod postem konkursowym lub na swoim profilu na Instagramie. Jeśli gracie na Instagramie - koniecznie oznaczcie również @zielonearkady!

▪ Dla autorów najbardziej kreatywnych zdjęć przygotowaliśmy ulubione nagrody naszych klientów: karty podarunkowe. Codziennie na FB i IG będzie można zdobyć karty na zakupy o wartości 50 zł.

 

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na Facebooku oraz Instagramie Zielonych Arkad.

Regulamin jest dostępny na FB Zielonych Arkad..

Zapraszamy!

Rób zakupy z nagrodami, pstrykaj fotki w naszej smajlowej scenerii i baw się w najlepsze.