ZAPLANUJ Z NAMI BEZPIECZNE ZAKUPY

 1. Strona główna
 2. Wydarzenia
 3. ZAPLANUJ Z NAMI BEZPIECZNE ZAKUPY

Wydarzenie

ZAPLANUJ Z NAMI BEZPIECZNE ZAKUPY

Zielone Arkady
10.12.2020

By móc się cieszyć w pełni komfortowymi, bezpiecznymi zakupami w tym szczególnym czasie, pamiętaj aby zastosować się do poniższych wytycznych przygotowanych przez Polską Radę Centrów Handlowych

 

 1. Zrób listę zakupów -  dzięki temu czas spędzony w sklepach będzie bardziej efektywny.
 2. Zaplanuj, kiedy nas odwiedzisz – w miarę możliwości warto na zakupy wybrać się poza godzinami szczytu. Przypominamy o godzinach dla seniorów w aptekach, drogeriach i sklepach spożywczych – od poniedziałku do piątku od 10.00 do 12.00.
 3. Na zakupy najlepiej wybierz się samemu – jeżeli źle się czujesz, zrezygnuj z zakupów lub poproś o pomoc kogoś bliskiego.
 4. Pamiętaj o zasadach DDM:

  – zakrywaj usta i nos – najlepiej maseczką ochronną,

  – regularnie dezynfekuj dłonie – przed wejściem do każdego ze sklepów,

  – zachowuj dystans społeczny – bezpieczne minimum to 1.5 metra.

 5. Zalecamy bezdotykową formę płatności – kartą lub smartfonem.
 6. Słuchaj komunikatów głosowych, bądź cierpliwy – jeśli z uwagi na dopuszczalny limit osób na metr kwadratowy zostaniesz poproszony o poczekanie na wejście do danego sklepu lub do Centrum. 

Centrum jest regularnie dezynfekowane, zwiększyliśmy także częstotliwość sprzątania toalet i części wspólnych. Do dyspozycji Klientów są także płyny do dezynfekcji, które znajdują się na pasażu Centrum. Jeśli zapomniałeś maseczki ochronnej, możesz ją kupić w sklepach w naszym centrum. Dysponujemy też bezpłatnymi maseczkami jednorazowego użytku dla naszych klientów – są one dostępne w Punkcie Informacji na poziomie 0.
 

Wspólnie zadbajmy o to, by ten wyjątkowy, przedświąteczny okres był w pełni bezpieczny i przyjazny dla każdego z nas. Do zobaczenia!

  

Dojazd

Trasa